04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si

Seznam zaposlenih

 

Priimek in ime Področje
Valančič Aleksandra Ravnateljica
Kolar Martina Pomočnica ravnateljice, računalničarka

Hrovat Nina

Čop Ana

Logopedinja
Globočnik Doris Svetovalna delavka
Mojca Nučič Svetovalna delavka
Jordan Tina Psihologinja
Marinković Irena Delovna terapevtka
Šparemblek Aleksander Knjižničar, ROID

 

Mobilno delo

Šola Strokovna delavka
OŠ Prežihovega Voranca Bohinc Mojca
Šturm Nina
Resman Ana
Vovk Klavdija
Weissbacher Raša
Šenk Urška
Čop Ana
Hrovat Nina
OŠ Toneta Čufarja Stamcar Ines
Novšak Janković Sonja
Šeruga Trampuš Aljoša
Vovk Klavdija
Šenk Urška
Božič Manja
Hrovat Nina
Čop Ana
OŠ Koroška Bela Božič Manja
Gračnar Zupan Ana
Pašić Fatima
Šturm Nina
Hrovat Nina
OŠ 16. decembra Mojstrana in vrtec Rabič Metka
Petek Marijana
OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora in vrtec Vrabec Martina
Čop Ana
OŠ Žirovnica in vrtec Zupan Darija
Vrtec Jesenice Stare Alenka
Tavčar Vesna
Čop Ana
Hrovat Nina
Gabrovec Aneta

 

Posebni program vzgoje in izobraževanja (PPVI):

Priimek in ime Področje
Koselj Jerneja Razrednik PPVI 1
Šlibar Jurajevčič Katarina Varuhinja
Pretnar Maruša Razrednik PPV 2
Potočnik Maja Varuhinja
Škufca Polona Razrednik PPVI 3/4a/5a
Legat Matejka Varuhinja 3,4,5
Mlačnik Mateja Razrednik PPVI 4b/5b
Primc Robert Učitelj predmetnega pouka
Jelenc Arnšek Mateja Učitelj predmetnega pouka
Štetner Branko Učitelj predmetnega pouka

 

Prilagojen program z nižjim izobrazbenim standardom (NIS):

Priimek in ime področje
Biličič Brina Razrednik 1. razreda
Jakše Karmen Drugi učitelj v 1. razredu
Jeram Darja Razrednik 2. in 3. razreda
Goličič Veronika Razrednik 4. in 5. razreda
Cortes Simoes Tina Razrednik 6. razreda
Čelik Polonca Razrednik 7.a razreda
Jelenc Arnšek Mateja Razrednik 7.b in 8. razreda
Nučič Mojca Razrednik 9. razreda
Čebulj Tjaša Spremljevalec na NIS, jutranje varstvo
Blažič Gabrijela Spremljevalec na NIS
Žnidarc Saška Spremljevalec na NIS
UČITELJI PREDMETNEGA POUKA:  
Cortes Simoes Tina učiteljica za NAR in GOS
Čelik Polonca učiteljica za SLJ
Češek Magda učiteljica za LUM
Hreščak Ilona učiteljica za MAT
Jakše Karmen učiteljica za TJA
Jelenc Arnšek Mateja učiteljica za GUM
Jensterle Nečimer Katarina učiteljica za ŠPO
Nučič Mojca  učiteljica za DRU
Repinc Bajrič Veronika učiteljica za TIT
Šparemblek Aleksander učitelj za RO
Štetner Branko učitelj za ŠPO

 

Oddelki podaljšanega bivanja (OPB):

Priimek in ime Področje
Čebulj Tjaša OPB 2, 3
Biličič Brina OPB 1
Hreščak Ilona OPB 2, 3
Jakše Karmen OPB 1, 2
Jeram Darja OPB 2
Marinkovič Irena OPB 2, 4
Primc Robert OPB 1, 2
Ravnik Barbara OPB 2, 3
Žnidarc Saška OPB 2. 3

 

Tehnična služba:

Priimek in ime  področje
Kalan Andreja  računovodja
Jekovec Marša  tajnik
Novak Urška administrator
Kalan Dušan  hišnik – šofer
Vidovič Bernarda  kuharica
Minkova Tatjana  snažilka
Stojmilova Sneža  snažilka
Čampara Sebiha  snažilka
Rak Benič Nejra  javna dela

 

(Skupno 4.176 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost