04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si

Seznam zaposlenih

 

Ime in priimek Področje
Aleksandra Valančič Ravnateljica
Martina Kolar Pomočnica ravnateljice, računalničarka
Gartnar Mira Logopedinja
Globočnik Doris Svetovalna delavka
Jordan Tina Psihologinja
Marinkovič Irena Delovna terapevtka
Torkar Stanislava Knjižničarka

 

Mobilno delo

Šola Strokovna delavka
OŠ Prežihovega Voranca Katarina Bošnjak
Lucija Mikelj
Alenka Stare
OŠ Toneta Čufarja Ana Gračnar Zupan
Vesna Tavčar
Sonja Novšak Jankovič
Ines Stamcar
Alja Trampuš Šeruga
OŠ Koroška Bela Barbara Stanonik
Ana Gračnar Zupan
Nataša Štupar Jarović
OŠ 16. decembra Mojstrana in vrtec Metka Rabič
Nataša Štupar Jarovič
OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora in vrtec Eržen Darja
OŠ Žirovnica in vrtec Darja Zupan
Vrtec Jesenice Martina Vrabec
Vesna Tavčar
OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice Mira Gartnar
Tina Jordan

 

Posebni program vzgoje in izobraževanja (PPVI):

Priimek in ime Področje
Koselj Jerneja Razrednik PPVI 1a
Katarina Šlibar Jurajevčič Varuhinja
Burja Bojana Razrednik PPVI1b23b
Matejka Legat Varuhinja
Mlačnik Mateja Razrednik PPVI 3a45
Marinkovič Irena Varuhinja
Češek Magda Učitelj predmetnega pouka
Primc Robert Učitelj predmetnega pouka
Škufca Polona Učitelj predmetnega pouka
Štetner Branko Učitelj predmetnega pouka

 

Prilagojen program z nižjim izobrazbenim standardom (NIS):

Priimek in ime področje
Jeram Darja Razrednik 1. in 2. razreda
Pretnar Maruša Razrednik 3. in 4. razreda
Goličič Veronika Razrednik 5. razreda
Škufca Polona Razrednik 6. razreda, predmetni pouk
Rozman Katjuša Razrednik 7. in 9. razreda, predmetni pouk
Štetner Branko Razrednik 8. razreda, predmetni pouk
Češek Magda Predmetni pouk
Globočnik Doris Predmetni pouk
Jakše Karmen

Drugi učitelj v 1. razredu

Jutranje varstvo

Jensterle Nečimer Katarina Predmetni pouk
Kolar Martina Predmetni pouk
Nučič Mojca Predmetni pouk
Potočnik Boštjan Spremljevalec na NIS
Primc Robert Predmetni pouk
Repinc Bajrič Veronika Predmetni pouk
Resman Ana (porodniški dopust) Predmetni pouk

 

Oddelki podaljšanega bivanja (OPB):

Priimek in ime Področje
Globočnik Doris OPB1, OPB2
Jakše Karmen OPB1
Marinkovič Irena OPB2, OPB3
Mirtič Dolenec Primož (nadomeščanje) OPB3
Nučič Mojca OPB1, OPB2, OPB3
Ravnik Barbara OPB3
Torkar Stanislava OPB1, OPB3

 

Tehnična služba:

Priimek in ime  področje
Kalan Andreja  računovodja – tajnik
Urška Novak  tajnik
Marša Jekovec  tajnik
Kalan Dušan  hišnik – šofer
Vidovič Bernarda  kuharica
Minkova Tatjana  čistilka
Stojmilova Sneža  čistilka
Čampara Sebiha čistilka

 

 

(Skupno 872 obiskov, današnjih obiskov 2)