04 583 41 50 / 041 758 671 info@poldestrazisar.si

 

št. interesna dejavnost mentorji/ice Primerno za termin
1. PLANINSKI KROŽEK

Maruša Pretnar

Irena Marinkovič

Maja Kržišnik

učence NIS učence PPVI ob sobotah ali ob petkih popoldan
2. OTROŠKI PEVSKI ZBOR Mateja Jelenc Arnšek NIS – 4 in 5. RAZRED sreda predura
3. MLADINSKI PEVSKI ZBOR Mateja Jelenc Arnšek različne skupine ponedeljek predura
4. ID RAČUNALNIŠTVO Maja Kržišnik 7.8.9. NIS torki, predura (7:15 – 8:00)
5. ŠOLSKA SHEMA Veronika Repinc Bajrič

7.,8.,9. razred

PPVI3,4,5

petki predura (7:15 – 8:00)

25

6 PROSTOVOLJSTVO Veronika Repinc Bajrič

7.,8.,9. razred

PPVI3,4,5

po dogovoru

6

7. IZDELAVA IGRAČ Veronika Repinc Bajrič 4.,5.,6. razred

ponedeljki  od 13:15 – 14:00

 

8. PODJETNIŠKI KROŽEK NIS Mojca Nučič 9. razred petek, 5 šolska ura
9. OBRAZNA REFLEKSOTERAPIJA Veronika Goličič učenci in učenke programov PPNIS do vključno 6. razreda  po dogovoru (tudi glede na proste termine v Sobi 7 čutov)
10. ŠAHOSKI KROŽEK Branko Štetner učenci PPNIS  od 5. do 9. razreda in PPVI pred poukom, 1 x tedensko (petki 7:15-8:00)
11. PROMETNI KROŽEK

Branko Štetner          Aleksander Šparemblek David Mlinarec

Maja Kržišnik

učenci PPNIS od 5. do 9. r

po dogovoru

predura 

12. POLDKOVA GLINCA Matejka Legat učenci PPVI, NIS

vsak četrtek po pouku

12.oo-13.30

13. RAČUNALNIŠKI KROŽEK PPVI Maruša Pretnar učenci PPVI 3. in 4. stopnje 1 krat tedensko po pouku (predvidoma sreda 14.30 – 15.15)
14. SPECIALNA OLIMPIJADA

Jerneja Koselj

Branko Štetner

Maja Kržišnik

David Mlinarec

Katarina Šlibar Jurajevčič

učenci PPVI  Priprava in spremljanje na tekmovanjih pod okriljem SOS
15. Taktilna integracija, Gradniki gibanja, Bal-A-Vis-X Jerneja Koselj

PPVI 1,2

NIS 1,2 r. 

individualno po pouku
16. USTVARJALNO – PODJETNIŠKI KROŽEK

Barbara Ravnik

Bojana Polončič

PPVI, NIS starejši med počitnicami ali v popoldanskem času, po dogovoru
17. NOČ PRAVLJIC Aljoša Trampuš Šeruga, Jerneja Koselj, Maruša Pretnar, Irena Marinkovič PPVI in NIS do decembra 2023
18. TEKAŠKI KROŽEK

Branko Štetner

Irena Marinkovič

Polonca Čelik

Jerneja Koselj

David Mlinarec

Maja Kržišnik

PPVI in NIS udeležba na tekaških prireditvah po dogovoru
19. JEZIKAJMO PO SLOVENSKO Polonca Čelik NIS 3-8 pred ali po pouku
20. NARAVOSLOVNI KROŽEK Tina Cortes Simoes učenci 7.-9.r 1x tedensko (ponedeljek 6. ura ali četrtek 7. ura) oz. po dogovoru
21.  KUHARSKI KROŽEK Tina Cortes Simoes učenci 7.-9.r 1x tedensko (ponedeljek 6. ura ali četrtek 7. ura) oz. po dogovoru
22. OTROŠKI PEVSKI ZBOR Ilona Hreščak učenke 5., 6. r 1x tedensko ( petek predura oz. po dogovoru)
23. Integrirana igralna skupina Martina Vrabec izbrani učenci 2. razreda 2 x tedensko (sreda 6. ura, petek 6. ura) oz. po dogovoru
24. FINO V KINO Ivana Šanca

učenci NIS 7.-9. r

4.-6. r

petek ali sobota

7.9. r: 5x v šol. letu

4.-6. r: 3x v šol. letu

25. KUHARSKE DELAVNICE ZA PODALJŠANČKE Barbara Ravnik

učenci

pod. bivanja

petek, ob 12.20
26. USTVARJAJMO KAMIŠIBAJ  Barbara Ravnik PPVI torek, ob 1.00
27. Z VLAKOM NA POTEP Živa Guna, Maruša Pretnar, Irena Marinkovič PPVI četrtek/petek popoldan ali sobota
28. POGOVORI O ODRAŠČANJU Mateja Mlačnik PPVI, NIS od 13. leta dalje četrtek ob 12.30
29 JUTRANJI ŠPORT

Branko Štetner

David Mlinarec

Maja Kržišnik

Učenci NIS in PPVI

Branko in David –

Maja – sreda, predura

(Skupno 630 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost